Location : Home > 4 > 400SAW47MEFC16X25
400SAW47MEFC16X25
Share on FacebookShare on Facebook
400SAW47MEFC16X25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
400SAW47MEFC16X25 CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL 884100 Rubycon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
400SAW47MEFC16X25 CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL 778900 Rubycon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
400SAW47MEFC16X25 CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL 1434100 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
400SAW47MEFC16X25 CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL 87890 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PDB66-A Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways BASE FOR PDC6 LG W/ADH IVY 6'
PDB66-A IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB66-A NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDB66-A ROHS 135200 12+ Originalnew HK HongYuan Electronics Company LTD
MC51B3 Capacitors Accessories MOUNTING CLAMP 2.0" 3 TAB