Location : Home > 4 > 400LSG5600MEFC77X141
400LSG5600MEFC77X141
Share on FacebookShare on Facebook
400LSG5600MEFC77X141 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
400LSG5600MEFC77X141 CAP ALUM 5600UF 20 400V SCREW 788100 Rubycon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
400LSG5600MEFC77X141 CAP ALUM 5600UF 20 400V SCREW 78410 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
400LSG5600MEFC77X141 CAP ALUM 5600UF 20 400V SCREW 1431300 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-22-5CS2864 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD