Location : Home > 3 > 3M8805-50MM
3M8805-50MM
Share on FacebookShare on Facebook
3M8805-50MM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3M8805-50MM 3M8805-50MM 3M (TC) THERMO PAD FOR ACRICH2 13W 50MM erin@millionsunshi 1000 3M (TC) 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146276-0-24 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146276-0-24 TE Connectivity AMP Connectors 147620 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR Unitronix Electronics Limited
9-146276-0-24 TE Connectivity AMP Connectors 288290 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146276-0-24 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-146276-0-24 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR SIMEN Electronics Co.,Ltd