Location : Home > 3 > 3M8805-100MM
3M8805-100MM
Share on FacebookShare on Facebook
3M8805-100MM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3M8805-100MM 3M8805-100MM 3M (TC) THERMO PAD FOR ACRICH2 100MM erin@millionsunshine 0 3M (TC) 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-104351-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-104351-7 TE Connectivity AMP Connectors 147690 2016+ CONN HDR BRKWAY 40POS DUAL 15AU Unitronix Electronics Limited
1-104351-7 TE Connectivity AMP Connectors 287590 2016+ CONN HDR BRKWAY 40POS DUAL 15AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com