Location : Home > 3 > 3G3AXDB01000400
3G3AXDB01000400
Share on FacebookShare on Facebook
3G3AXDB01000400 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-045-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 45 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-045-10-002101 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-045-10-002101 Preci-Dip 157880 2016+ CONN HDR 45POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-045-10-002101 Preci-Dip 297550 2016+ CONN HDR 45POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com