Location : Home > 3 > 3C3100KIT19
3C3100KIT19
Share on FacebookShare on Facebook
3C3100KIT19 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PS-16PE-D4R1-A1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PS-16PE-D4R1-A1 135200 12+ ANDY ELECTRONICS CO.
PS-16PE-D4R1-A1 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-16PE-D4R1-A1 JAE Electronics 147860 2016+ CONN HEADER 16POS Unitronix Electronics Limited
PS-16PE-D4R1-A1 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
860-10-035-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
860-10-035-40-001101 Preci-Dip 157120 2016+ CONN HDR 35POS 1MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
860-10-035-40-001101 Preci-Dip 287910 2016+ CONN HDR 35POS 1MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com