Location : Home > 3 > 392C3100K
392C3100K
Share on FacebookShare on Facebook
392C3100K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
392C3100K 784494 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
392C3100K 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V375A36M600B3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 600W
V375A36M600B3 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V375A36M600B3 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ13P101 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ13P101 Copal 10377 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
RJ13P101 Copal 15116 12+ TRIMMER 100 OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor