Location : Home > 3 > 381LX272M100A032
381LX272M100A032
Share on FacebookShare on Facebook
381LX272M100A032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX272M100A032 CAP ALUM 2700UF 20 100V SNAP 584500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
381LX272M100A032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2700uF 100V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
381LX272M100A032 CAP ALUM 2700UF 100V 20 SNAP 43782 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor