Location : Home > 3 > 381LX222M100J052
381LX222M100J052
Share on FacebookShare on Facebook
381LX222M100J052 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX222M100J052 standard package with RoHS 43200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
381LX222M100J052 CAP ALUM 2200UF 20 100V SNAP 694100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
381LX222M100J052 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 100V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
381LX222M100J052 CAP ALUM 2200UF 100V 20 SNAP 19694 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor