Location : Home > 3 > 381LX152M180A032
381LX152M180A032
Share on FacebookShare on Facebook
381LX152M180A032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LX152M180A032 CAP ALUM 1500UF 20 180V SNAP 97290 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
381LX152M180A032 standard package with RoHS 43230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LX152M180A032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 180V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd