Location : Home > 3 > 381LR221M450J452
381LR221M450J452
Share on FacebookShare on Facebook
381LR221M450J452 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LR221M450J452 standard package with RoHS 43010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LR221M450J452 CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 1308700 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
381LR221M450J452 CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 789700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
381LR221M450J452 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 450V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd