Location : Home > 3 > 381LQ821M350A452
381LQ821M350A452
Share on FacebookShare on Facebook
381LQ821M350A452 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LQ821M350A452 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
381LQ821M350A452 CAP ALUM 820UF 20 350V SNAP 687300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.