Location : Home > 3 > 38104-M018-M0MFL
38104-M018-M0MFL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A3EA-50D-2R(11) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 50POS 2MM
A3EA-50D-2R(11) NEW 78890 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M83723/76R2212Y Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
172-025-212R911 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
M83723/73R1624N Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
316-43-118-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold