Location : Home > 3 > 380LX471M350A032
380LX471M350A032
Share on FacebookShare on Facebook
380LX471M350A032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380LX471M350A032 CAP ALUM 470UF 20 350V SNAP 1255000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
380LX471M350A032 CAP ALUM 470UF 20 350V SNAP 87930 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
380LX471M350A032 standard package with RoHS 43240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
380LX471M350A032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd