Location : Home > 3 > 380LX221M350K012
380LX221M350K012
Share on FacebookShare on Facebook
380LX221M350K012 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380LX221M350K012 CAP ALUM 220UF 20 350V SNAP 605500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
380LX221M350K012 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
380LX221M350K012 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
380LX221M350K012 CAP ALUM 220UF 20 350V SNAP 87650 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1485C6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways WIREWAY 6" STEEL 4X4" GREY