Location : Home > 3 > 380LX181M350K012
380LX181M350K012
Share on FacebookShare on Facebook
380LX181M350K012 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380LX181M350K012 CAP ALUM 180UF 20 350V SNAP 688800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
380LX181M350K012 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
380LX181M350K012 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd