Location : Home > 3 > 380LX151M350J022
380LX151M350J022
Share on FacebookShare on Facebook
380LX151M350J022 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380LX151M350J022 CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 1412200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
380LX151M350J022 CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 88570 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
380LX151M350J022 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
380LX151M350J022 CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 690000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.