Location : Home > 3 > 380LX122M350A082
380LX122M350A082
Share on FacebookShare on Facebook
380LX122M350A082 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380LX122M350A082 CAP ALUM 1200UF 20 350V SNAP 98670 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
380LX122M350A082 standard package with RoHS 43020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
380LX122M350A082 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd