Location : Home > 3 > 380C3100K
380C3100K
Share on FacebookShare on Facebook
380C3100K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380C3100K original new 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH101-LPPE-D39-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 78 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH101-LPPE-D39-SP-BK Sullins Connector Solutions 157570 2016+ CONN HEADER 1MM 78POS Unitronix Electronics Limited
350-80-149-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 49 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
350-80-149-00-106101 Preci-Dip 147750 2016+ CONN HDR 49POS 0.100 SMD TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-149-00-106101 Preci-Dip 298350 2016+ CONN HDR 49POS 0.100 SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com