Location : Home > 3 > 36DX931F450CC2A
36DX931F450CC2A
Share on FacebookShare on Facebook
36DX931F450CC2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
36DX931F450CC2A CAP ALUM 930UF 450V RADIAL 97990 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36DX931F450CC2A CAP ALUM 930UF 450V RADIAL 507800 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
36DX931F450CC2A Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 930uF 450volts 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
36DX931F450CC2A CAP ALUM 930UF 450V RADIAL 97990 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com