Location : Home > 3 > 36D950F350AA2A
36D950F350AA2A
Share on FacebookShare on Facebook
36D950F350AA2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
36D950F350AA2A Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350V 95uF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
36D950F350AA2A Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350V 95uF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
36D950F350AA2A Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350V 95uF 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940385 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips SPLIT ROD SINGLE EYE .5-.61" 11"