Location : Home > 3 > 36401E1N0ATDF
36401E1N0ATDF
Share on FacebookShare on Facebook
36401E1N0ATDF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2410ML-04W-B69-B00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
2410ML-04W-B69-B00 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2410ML-04W-B69-B00 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
2410ML-04W-B69-B00 78524 14+ ROHS ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
ATS-17G-95-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T766
ATS-16D-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-20A-139-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
ATS-03C-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-19E-75-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
2-1609034-0 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE 20A STUD STD
2-1609034-0 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
939-8MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.315" (8.00mm) Natural
939-8MM IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC75B-120 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 3A 80 mOhm Max Nonstandard
SC75B-120 Signal Transformer 47410 NEW RoHS INDUCTOR SMD 12UH 2.00A 2.52MHZ FindCores Electronics Inc.
SC75B-120 Signal Transformer 57479 2015+ INDUCTOR SMD 12UH 2.00A 2.52MHZ Unitronix Electronics Limited
SC75B-120 Signal Transformer 62205 1531+ INDUCTOR SMD 12UH 2.00A 2.52MHZ Alphatek Technology Limited
SC75B-120 Signal Transformers 21969 12+ INDUCTOR SMD 12UH 2.00A 2.52MHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1731-2 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #2-56 Brass 0.125" (3.18mm) 1/8"
911-640 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.640" (16.26mm) Natural