Location : Home > 3 > 357LD3I012M2880
357LD3I012M2880
Share on FacebookShare on Facebook
357LD3I012M2880 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
357LD3I012M2880 OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS TTL SMD 139980 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
357LD3I012M2880 OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS TTL SMD 42205 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
357LD3I012M2880 OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS TTL SMD 139980 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
357LD3I012M2880 OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS TTL SMD 57629 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
357LD3I012M2880 OSC VCXO 12.288MHZ HCMOS TTL SMD 97690 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430612-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430612-09-0 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-83-146-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-146-10-003101 IC 59930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-83-146-10-003101 Preci-Dip 147130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-146-10-003101 Preci-Dip 288310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433113-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
310-83-112-41-105191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-83-112-41-105191 Preci-Dip 157620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
310-87-129-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-129-41-001101 Preci-Dip 157150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-1123722-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.156" (3.96mm)
1-1123722-5 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-1123722-5 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-1123722-5 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
1-1123722-5 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0395305624 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
431303-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
800-80-017-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
800-80-017-20-001101 Preci-Dip 157030 2016+ CONN HDR 17POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-80-017-20-001101 Preci-Dip 287490 2016+ CONN HDR 17POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com