Location : Home > 3 > 3522130KFT
3522130KFT
Share on FacebookShare on Facebook
3522130KFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3522130KFT RES SMD 130K OHM 1 3W 2512 696700 TE Connectivity AMP Connectors NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
3522130KFT RES SMD 130K OHM 1 3W 2512 591500 TE Connectivity AMP Connectors 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3522130KFT RES SMD 130K OHM 1 3W 2512 1344000 TE Connectivity AMP Connectors 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3522130KFT RES SMD 130K OHM 1 3W 2512 686700 TE Connectivity AMP Connectors 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3522130KFT RES SMD 130K OHM 1 3W 2512 686700 TE Connectivity AMP Connectors 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103270 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 27 OHM 10SIP
770103270 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 27 Ohms Isolated 10 Pin Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770103270 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 27 Ohms Isolated 10 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770103270 CTS Resistor Products 875200 2015+ RES ARRAY 27 OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com