Location : Home > 3 > 3522120KFT
3522120KFT
Share on FacebookShare on Facebook
3522120KFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3522120KFT RES SMD 120K OHM 1 3W 2512 697900 TE Connectivity AMP Connectors NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
3522120KFT RES SMD 120K OHM 1 3W 2512 592700 TE Connectivity AMP Connectors 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3522120KFT RES SMD 120K OHM 1 3W 2512 1345200 TE Connectivity AMP Connectors 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3522120KFT RES SMD 120K OHM 1 3W 2512 687900 TE Connectivity AMP Connectors 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3522120KFT RES SMD 120K OHM 1 3W 2512 687900 TE Connectivity AMP Connectors 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163390G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC