Location : Home > 3 > 35208R2JT
35208R2JT
Share on FacebookShare on Facebook
35208R2JT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
35208R2JT original new 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
35208R2JT Thick Film Resistors - SMD 8.2Ohms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com