Location : Home > 3 > 352068KJT
352068KJT
Share on FacebookShare on Facebook
352068KJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
352068KJT Thick Film Resistors - SMD 68KOhms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
352068KJT original new 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
352068KJT Thick Film Resistors - SMD 68KOhms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
352068KJT 2012+ 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
352068KJT Thick Film Resistors - SMD 68KOhms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.