Location : Home > 3 > 35202R7JT
35202R7JT
Share on FacebookShare on Facebook
35202R7JT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
35202R7JT Thick Film Resistors - SMD 2.7Ohms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com