Location : Home > 3 > 35202K2JT
35202K2JT
Share on FacebookShare on Facebook
35202K2JT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
35202K2JT Thick Film Resistors - SMD 2.2KOhms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
35202K2JT Thick Film Resistors - SMD 2.2KOhms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
35202K2JT Thick Film Resistors - SMD 2.2KOhms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd