Location : Home > 3 > 352010RJT
352010RJT
Share on FacebookShare on Facebook
352010RJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
352010RJT Thick Film Resistors - SMD 10Ohms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
352010RJT Thick Film Resistors - SMD 10Ohms 1W 200V 80000 TE Connectivity 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd