Location : Home > 3 > 3500-2R7M
3500-2R7M
Share on FacebookShare on Facebook
3500-2R7M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3500-2R7M standard package with RoHS 43470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
3500-2R7M 784494 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3500-2R7M 784494 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3500-2R7M CHOKE RF 2.7UH 20 FLAT PC MNT 10580 Bourns 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-18A-102-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
ATS-18F-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-01A-51-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB
ATS-09F-171-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
ATS-05F-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
528-24AB-MET725 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK DC/DC HALF BRICK VERT
528-24AB-MET725 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-12A-201-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
912-675 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.675" (17.15mm) Natural