Location : Home > 3 > 34CMSP12B1M2QT
34CMSP12B1M2QT
Share on FacebookShare on Facebook
34CMSP12B1M2QT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GRM1885C2A7R0DA01J Capacitors Ceramic Capacitors 7pF ¡À0.5pF 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
GRM1885C2A7R0DA01J IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRM1885C2A7R0DA01J NEW 98470 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
GRM1885C2A7R0DA01J NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1812AA162JAT1A\SB Capacitors Ceramic Capacitors 1600pF ¡À5% 1000V (1kV) C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
W2L16C683MAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 0.068¦ÌF ¡À20% 6.3V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0508 (1220 Metric) 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm)
W2L16C683MAT1A AVX 1438300 15+ CAP CER 0.068UF 6.3V X7R 0508 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W2L16C683MAT1A AVX 725800 2013+ CAP CER 0.068UF 6.3V X7R 0508 Ameyic Electronics Limited
W2L16C683MAT1A NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GLDA01A2B Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
GLDA01A2B Electronics 25531 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
GLDA01A2B IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLDA01A2B N/A 77998 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
1977177-3 Switches Tactile Switches FSMRA1JHXA=R/A, TACT SW, 260
2-1977223-7 Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
2-1977223-7 TE Connectivity Alcoswitch Swi 31805 1516+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Alphatek Technology Limited
2-1977223-7 TE Connectivity Alcoswitch Swi 39574 NEW RoHS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V FindCores Electronics Inc.
2-1977223-7 TE Connectivity Alcoswitch Swi 57229 1415+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-1977223-7 TE Connectivity Alcoswitch Swi 86250 2015+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1825968-2 Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle
1825968-2 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4TL838-3D Switches Toggle Switches SWITCH TOGGLE
4TL838-3D IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7101TV3QE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
7101TV3QE N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
7101TV3QE S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
CP500 Test and Measurement Test Leads - Oscilloscope Probes Current Probe 2MHz 236.220" (6000.00mm) Gray Oscilloscope Probe Test Lead CAT II 600V, CAT III 300V
CP500 38996 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CP500 CHIPHOMER 220 0636(PB) WayChip Trading Co., Ltd.
CP500 CHIPHOMER 220 NEW+ Agree Technology (HK) Co., Ltd.
61670 Tools Specialized Tools TORPEDO LEVEL W/MAGNETIC BASE
61670 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
61670 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
659071-1 Uncategorized Miscellaneous MATRIZE KP
460802-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CYL AIR DBL ACTING
460802-1 TE 8 18+ CYLAIRDBLACTING World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
1278118-1 Tools Fiber Optics and Accessories Termination Kit MT-RJ, SC, ST Connectors
1127520000 Uncategorized Miscellaneous TOZ 12VDC 230VAC1A
1-1633927-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL
1122940000 Uncategorized Miscellaneous TRZ 120VAC RC 1CO
1018190000 Uncategorized Miscellaneous DMC 12/27 MC NE GE
61500168499 Uncategorized Miscellaneous EXL UNITIZED WHEEL 4" 6A MED
61500168499 3M 139600 NEW RoHS EXL UNITIZED WHEEL 4 6A MED FindCores Electronics Inc.
61500168499 3M 261980 1538+ EXL UNITIZED WHEEL 4 6A MED AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
61500168499 3M 87850 2015+ EXL UNITIZED WHEEL 4 6A MED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com