Location : Home > 3 > 3483R-471M
3483R-471M
Share on FacebookShare on Facebook
3483R-471M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3483R-471M POWER INDUCTOR 470 UH 20 SMD 178000 API Delevan Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3483R-471M POWERINDUCTOR470UH20SMD 178000 APIDelevan 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N2432 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 30V 0.1A