Location : Home > 3 > 3483-1R5M
3483-1R5M
Share on FacebookShare on Facebook
3483-1R5M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3483-1R5M RoHS Compliant 38866 Original 17/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
3483-1R5M INDUCTOR PWR 1.5UH UNSHIELD SMD 46690 API Delevan 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
3483-1R5M standard package with RoHS 43620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
3483-1R5M INDUCTOR PWR 1.5UH UNSHIELD SMD 10580 API Delevan 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
3483-1R5M 2015+ 57119 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
3483-1R5M original new 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BFR 460L3 E6327 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 5.8V 50MA 3TSLP