Location : Home > 3 > 338TTA063M
338TTA063M
Share on FacebookShare on Facebook
338TTA063M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
338TTA063M N/A 30000 ILLINOSICA 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
338TTA063M N/A 30000 ILLINOSICA 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
338TTA063M N/A 30000 ILLINOSICA 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
338TTA063M DIP 959500 ILLCAP 15+ 959500 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P166-001-P Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories HDMI PASS-THROUGH WALLPLATE
P166-001-P IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P166-001-P NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS80J561MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
RS80J561MDNASQPX Nichicon 1305600 2015+ CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS80J561MDNASQPX Nichicon 676600 2015+ CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS80J561MDNASQPX Nichicon 786600 NEW RoHS CAP POLYMER 560UF 20 6.3V T/H FindCores Electronics Co.,Ltd.