Location : Home > 3 > 3386X-1-504TLF
3386X-1-504TLF
Share on FacebookShare on Facebook
3386X-1-504TLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3386X-1-504TLF 784494 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3386X-1-504TLF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3386X-1-504TLF TRIMMER 500K OHM 0.5W TH 18492 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50739130332600F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Green 14V
RJ13PR502 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ13PR502 Copal 12289 12+ TRIMMER 5K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor