Location : Home > 3 > 3386P-DF6-500
3386P-DF6-500
Share on FacebookShare on Facebook
3386P-DF6-500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3386P-DF6-500 TRIMMER 50 OHM 0.5W TH 11850 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3386P-DF6-500 TRIMMER 50 OHM 0.5W TH 8928 Bourns 15+ STOCK Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
3386P-DF6-500 TRIMMER 50 OHM 0.5W TH 8928 Bourns 11+ STOCK Eurotronik Components GmbH
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5581701027F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Clear 45¡ã 1.8V 40mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 14" (355.60mm)