Location : Home > 3 > 3386P-1-251TLF
3386P-1-251TLF
Share on FacebookShare on Facebook
3386P-1-251TLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3386P-1-251TLF TRIMMER 250 OHM 0.5W TH 19030 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3386P-1-251TLF TRIMMER 250 OHM 0.5W TH 33750 Bourns 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
3386P-1-251TLF TRIMMER 250 OHM 0.5W TH 13144 Bourns 15+ STOCK Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-1624200-2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 3W Solder Lug