Location : Home > 3 > 3386P-1-100TLF
3386P-1-100TLF
Share on FacebookShare on Facebook
3386P-1-100TLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3386P-1-100TLF original new 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3386P-1-100TLF 784494 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3386P-1-100TLF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3386P-1-100TLF TRIMMER 10 OHM 0.5W TH 18725 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5583201023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Yellow 80¡ã 2.1V Green, 2.1V Yellow 30mA Green, 20mA Yellow Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)