Location : Home > 3 > 3386K-1-101LF
3386K-1-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
3386K-1-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3386K-1-101LF 14+ 78444 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386K-1-101LF 784494 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3386K-1-101LF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3386K-1-101LF TRIMMER 100 OHM 0.5W TH 15000 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
K-104-U Optoelectronics Touch Screen Overlays Infrared (IR) Touch Screen Overlay 10.4" (264.16mm) USB