Location : Home > 3 > 3362W-1-101
3362W-1-101
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 3362W-1-101 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
3362W-1-101LF BOURNS 3362W 20000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
3362W-1-101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3362W-1-101 standard package with RoHS 43650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3362W-1-101 DIP 48500 . 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
3362W-1-101 original new 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-24J-MU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W
VE-24J-MU-F3 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24J-MU-F3 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3059L-1-101M Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 1W Wire Leads Panel Mount Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
3059L-1-101M 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3059L-1-101M 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3059L-1-101M 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3059L-1-101M IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNL-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W