Location : Home > 3 > 3362P-1-503RLF
3362P-1-503RLF
Share on FacebookShare on Facebook
3362P-1-503RLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3362P-1-503RLF TRIMMER 50K OHM 0.5W TH 15760 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3362P-1-503RLF TRIMMER 50K OHM 0.5W TH 25000 Bourns 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
3362P-1-503RLF n/a 68000 Bourns n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5581501027F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Clear 45¡ã 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 14" (355.60mm)