Location : Home > 3 > 3361P-1-254GLF
3361P-1-254GLF
Share on FacebookShare on Facebook
3361P-1-254GLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3361P-1-254GLF RoHS Compliant 39116 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
3361P-1-254GLF standard package with RoHS 43210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3361P-1-254GLF original new 61285 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3361P-1-254GLF standard package with RoHS 43210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
3361P-1-254GLF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0741640018 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold