Location : Home > 3 > 334MKP275K
334MKP275K
Share on FacebookShare on Facebook
334MKP275K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
334MKP275K CAP FILM 0.33UF 310VAC RADIAL 885400 Illinois Capacitor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
334MKP275K 784494 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-20-9 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD