Location : Home > 3 > 32CTQ030-1
32CTQ030-1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 32CTQ030-1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
32CTQ030-1PBF IR/VISHAY TO-262 6540 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
32CTQ030-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
32CTQ030-1 DIODE SCHOTTKY 30V 15A TO-262 787600 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32CTQ030-1 Schottky Rectifier, 2 x 15 A 100000 VISAY 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
32CTQ030-1 originalnew 61285 IR 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
22-6501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN
22-6501-20 Aries Electronics 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN Unitronix Electronics Limited
22-6501-20 Aries Electronics 277610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com