Location : Home > 3 > 3292X-1-103MLF
3292X-1-103MLF
Share on FacebookShare on Facebook
3292X-1-103MLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3292X-1-103MLF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3292X-1-103MLF TRIMMER 10K OHM 0.5W TH 17020 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3292X-1-103MLF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-BTR-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W