Location : Home > 3 > 3292W-1-503MLF
3292W-1-503MLF
Share on FacebookShare on Facebook
3292W-1-503MLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3292W-1-503MLF ?3292W New & Original Parts 120,000 ?BOURNS Original 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
3292W-1-503MLF ?3292W New & Original Parts 120,000 ?BOURNS Original 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
3292W-1-503MLF ?3292W New & Original Parts 120,000 ?BOURNS Original 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M16-JY-5 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Yellow Diffused 6V 60mA Rectangle with Flat Top, 21.00mm x 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)