Location : Home > 3 > 3269P-ES2-201G
3269P-ES2-201G
Share on FacebookShare on Facebook
3269P-ES2-201G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3269P-ES2-201G TRIMMER 200 OHM 0.25W SMD 17708 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3269P-ES2-201G DIP 1000 bourns 2014+ WLParts Electronics ltd
3269P-ES2-201G Standard 80000 BOURNS 13~17+ 1-3Days HCI
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PL45.0E2T Optoelectronics Touch Screen Overlays Resistive Touch Screen Overlay 5" (127mm) Requires Controller
CT6P105 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1M Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
CT6P105 Vishay 30000 12+ TRIMMER 1M OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT6P105 Vishay 30976 12+ TRIMMER 1M OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
VI-2NJ-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W
VI-2NJ-MU-S IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NJ-MU-S NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B2N-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W
VI-B2N-MY-S IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B2N-MY-S NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J1Y-MZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W
VI-J1Y-MZ-S IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J1Y-MZ-S NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTH-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W