Location : Home > 3 > 3252X-1-203MLF
3252X-1-203MLF
Share on FacebookShare on Facebook
3252X-1-203MLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3252X-1-203MLF TRIMMER 20K OHM 0.75W TH 15000 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3252X-1-203MLF TRIMMER 20K OHM 0.75W TH 30000 Bourns 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
3252X-1-203MLF Standard 80000 BOURNS 13~17+ 1-3Days HCI
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3302W-3-504E Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3302W-3-504E 39786 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3302W-3-504E IC 36330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3302W-3-504E IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3302W-3-504E STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
VE-BT0-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W