Location : Home > 3 > 3252X-1-102MLF
3252X-1-102MLF
Share on FacebookShare on Facebook
3252X-1-102MLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
3252X-1-102MLF 784494 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
3252X-1-102MLF TRIMMER 1K OHM 0.75W TH 15465 Bourns 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3252X-1-102MLF 784494 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1625940-7 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 22k Ohm 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
1625940-7 TE Connectivity 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
1625940-7 TE Connectivity 27770 12+ TRIMMER 22K OHM 1W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor